20.09.2019 r. Dzień Przedszkolaka.
Dzień Przedszkolaka Żabki i Biedronki świętowały wspólnie. Najpierw były tańce-łamańce w sali, a potem druga część zabawy w ogrodzie. Było świetnie!
 11 października 2019 r.

Biedronki i Żabki spotkały się z niesamowitymi gośćmi. Odwiedził nas Komisarz Lew i przesympatyczne Panie Policjantki. Rozmawialiśmy o niesamowicie ważnych rzeczach: przechodzeniu przez jezdnię, światłach i nieznajomych. Chłopaki już wiedzą, że będą policjantami. Ale przed dziewczynami trudny wybór. Księżniczka czy policjantka... hmm..Serdecznie dziękujemy Mamie Irminki, pani Marcie Kamińskiej za zorganizowanie spotkania.
W piątek, 18 października 2019 r. gościliśmy muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej z koncertem "Muzyczna kuchnia na Capri". Dla Biedronek to pierwszy kontakt z muzyką poważną na żywo. Ta poważna muzyka czasem wcale taka poważna nie jest ...
30 października 2019 r. Dzień Dyni na wesoło.

Był u nas dinozaur a właściwie Dyniozaur, kotek Dyniotek, minionek i dyniowy Skrzacik. Wspólnie z nimi malowaliśmy dynie, ćwiczyliśmy i bawiliśmy się. A oprócz małego co nieco była pyszna zupa dyniowa. To jakiś tajny przepis pani Ewy i pani Magdy bo nawet w domu tak nie smakuje jak w przedszkolu.
8 listopada 2019 r.

Wspólne śpiewanie hymnu. Żabki i Biedronki uroczyście obchodzą Święto Niepodległości.
15 listopada 2019 r. PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Właśnie zdaliśmy swój pierwszy "egzamin"! I to śpiewająco! W piątek Pani Dyrektor pasowała nas uroczyście wielkim ołówkiem na prawdziwe PRZEDSZKOLAKI! a dzięki Pani Małgorzacie Wsół ta chwila była po prostu przesłodka. Dziękujemy! Biedronki hura!!!