Projekty

Projekt Erasmus: Wspomnienia z Londynu - 02.08.2015 –15.08.2015. "Dodatkowym atutem pobytu na szkoleniu w Wielkiej Brytanii była możliwość praktycznego wykorzystania znajomości języka angielskiego w życiu codziennym, a doskonała lokalizacja zakwaterowania gwarantowała nieograniczony dostęp dogłównych atrakcji turystycznych i kulturalnych Londynu".
PROJEKT INTRREG MARZEC 2019
W ramach projektu INTRREG Polska-Saksonia 2014-2020 - Transgraniczna współpraca dla wspierania edukacji przedszkolnej w zakresie kultury i języka sąsiada ,, GroB für klein- duzi dla małych" dzisiaj odwiedzili nas goście z Niemiec - zapoznali się z funkcjonowaniem naszej placówki oraz brali udział w zajęciach prowadzonych przez naszych nauczycieli. Byli zachwyceni nasza gościnnością i otwartością naszych dzieci.