Drodzy Rodzice!

2020-03-19 14:14:46, komentarzy: 0

Drodzy Rodzice!
Przerwa w pracy szkoły i przedszkola to dla Was ciężki czas, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wiemy, że zorganizowanie opieki dla dzieci nie jest rzeczą prostą. Postaramy się Wam pomóc, na ile możemy. Od poniedziałku każdego dnia na naszej stronie fb Przedszkole Publiczne Łomnica oraz stronie Grupa Żabki Przedszkole Łomnica możecie znaleźć propozycje zabaw i aktywności dla dzieci oraz materiały do samodzielnego wydruku. Są to różne pomysły na to, co możecie wspólnie robić w domu, aby oderwać dzieci od telewizora i tabletu oraz wspierać rozwój ich zdolności, umiejętności i kompetencji. Oczywiście wszystkie nasze propozycje są dobrowolne. Można z nich skorzystać w dowolnej chwili. Mamy nadzieję, że będą dla Was jakąś pomocą. Jeśli ktoś chciałby podzielić się w komentarzu np. zdjęciami z wykonanych zadań, swoją opinią na temat zamieszczanych materiałów, to będzie nam miło zobaczyć, co wspólnie stworzyliście. Zachęcamy do gromadzenia prac plastycznych, które wspólnie wykonacie czy innych efektów zaproponowanych przez nas zadań. Po powrocie do przedszkola będziemy mogli wspólnie z dziećmi je przejrzeć. Jako nauczycielki Waszych dzieci, wciąż służymy Wam wsparciem i pomocą. W razie jakichkolwiek problemów wychowawczo-dydaktycznych można się do nas zwrócić poprzez messengera. Postaramy się pomóc, na ile będziemy w stanie. Pozdrawiamy Was serdecznie i prosimy o przekazanie tych pozdrowień naszym dzieciakom.
Dyrektor przedszkola M. Gołdon
E. Wódkiewicz, L. Wójcik, J. Mandziarz