{ opacity: 0.8; filter: gray; }

O nas

  Marta Gołdon - Dyrektor

Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia wyższe pedagogiczne: zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, logopedia, neurologopedia, zarządzanie oświatą. Kursy: eeg biofeedback, elektrostymulacja w logopedii, terapia PNF.
   Lidia Wójcik - Nauczyciel
Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia wyższe pedagogiczne o specjalnościach:doradztwo zawodowe i zarządzanie oświatą. Studium nauczycielskie specjalność:wychowanie przedszkolne.Kursy kwalifikacyjne:Współczesne Koncepcje Edukacji Elementarnej,Kierownik Wycieczek,Lider WDN i wiele kursów doskonalących.Względy zdrowotne nie pozwoliły jej zostać stewardessą ,więc jak sama mówi "wylądowała"w oświacie i nie żałuje.Najbardziej lubi prowadzić zajęcia ruchowe, muzyczne i teatralne.Hobby i zainteresowania:fitness,psychologia,sport ,taniec,samochody i motocykle. 
   Jolanta Mandziarz - Nauczyciel
Nauczyciel dyplomowany, mgr filologii polskiej z przygotowaniem pedagogicznym (Uniwersytet Wrocławski), Studium Nauczycielskie specjalność wychowanie przedszkolne, Kurs Kwalifikacyjny z pedagogiki leczniczej; kursy : Aktywizujące metody nauczania, Bajka terapeutyczna, Zmiany w edukacji przedszkolnej, Trudne zachowania dzieci i młodzieży, Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych i kilka innych. Hobby i zainteresowania: literatura piękna, baśnie różnych narodów, papieroplastyka i wszelkiego rodzaju szeroko pojęte robótki ręczne. Motto: „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, których jeszcze się nie nauczyliśmy”. 
Elżbieta Wódkiewicz - Nauczyciel
Nauczyciel mianowany. Ukończyła studia licencjackie w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze o specjalności: pedagogika opiekuńcza i resocjalizacyjna oraz studia magisterskie w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości o specjalności: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Studia podyplomowe: Oligofrenopedagogika. Szkolenia w zakresie: ,,Treningów umiejętności społecznych osób z autyzmem”, „ Praca z dzieckiem z ADHD, Zespołem Aspergera i autyzmem w szkole masowej i przedszkolu”, ,,Jak rozwijać umiejętności matematyczne w przedszkolu?” oraz wiele innych. Hobby i zainteresowania: praca w ogródku, sport: jazda na rowerze, narty biegowe a od niedawna bieganie. ,,Kocham dzieci – najważniejsze dla mnie jako nauczyciela wychowania przedszkolnego jest ich bezpieczeństwo oraz ich uśmiech i radość, który jest dla mnie największą motywacją do pracy” 
Personel wspomagający:
Pomoc wychowawcy -   A. Dudek, A. Grębosz, 
Kuchnia - J. Zakrzewski
Intendent - E. Gaik
Księgowość i kadry  - M. Król i E. Gaik
Konserwator - J. Mikucki