{ opacity: 0.8; filter: gray; }

OGŁOSZENIA I ZAWIADOMIENIANowa zjeżdżalnia.

2017-09-21 08:42:49, komentarzy: 0

Nasz ogródek jordanowski powiększył się o kilka metrów, piękne ogrodzenie i o nowe urządzenia. Nowa zjeżdżalnia już stanęła, niedługo pojawi się też domek dla dzieci. Nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie wielu ludzi.

Serdecznie dziękujemy:
- Monice Malec, bez której nasz ogródek byłby tylko następnym projektem na papierze
- Janinie i Wiktorowi Zimmer Delicje Wiejskie
- Katarzynie i Jakubowi Paczyńskim
- OSP Łomnica: Michał Mysza, Przemek Surma, Łukasz Lasota, Piotrek Peciak, Michał Malec, Wojciech Kamiński, Adam Wanielista,
- Klub Sportowy Łomnica: Krzysztof Makowski, Jerzy Uroda, Sylwester Wilczyński, Marek Rhoda, Piotr Aleksiejew, Michał Śliwiński,
- Rodzice i mieszkańcy: Dawid Federowicz, Grzegorz Lewandowski, Marta i Radosław Szymula, Marcin Bojarski, Zbigniew Woźniak, Tomasz Ciapa, Janusz Ptak, Tomasz Fidos, Tomasz Wójs, Tomasz Stopczyk, Radosław Lipowy, Robert i Violetta Walawscy, Anna Misztak, Mirosław Smoliński, Piotr Szabla, Sebastian Czajkowski, Stanisław Socha, Paulina Mysza, Anna Surma, Marzena Wójs, Justyna Wanielista, Renata Wilczyńska.

była Dyrektor Przedszkola
Alina Miłowska


« powrót

Dodaj nowy komentarz