{ opacity: 0.8; filter: gray; }

OGŁOSZENIA I ZAWIADOMIENIARekrutacja do przedszkola.

2021-01-29 16:33:17, komentarzy: 0

UWAGA!

Od 1 lutego 2021 r. do 12 marca 2021 r. trwa rekrutacja do naszego przedszkola dzieci 3, 4, 5, 6-letnich na rok 2021/2022. Wniosek o przyjecie dziecka można pobrać ze strony internetowej i dostarczyć osobiście wrzucajac do skrzynki podawczej znajdującej sie w ganku Przedszkola lub wysłać skan wniosku na meila przedszkolnego: przedszkole.lomnica@gmail.com.
Oferujemy nauke poprzez zabawę w salach dostosowanych do potrzeb i rozwoju dzieci wyposażonych w tablice interaktywne, różnorodne kaciki zabaw oraz odpowiednie pomoce dydaktyczne. Plac zabaw wyposażony jest w bezpieczne sprzety dostosowane do naszych pociech tak aby codziennie mogły uczestniczyć w zabawie na świeżym powietrzu
Do posiłków dla naszych milusinskich wykorzystujemy najlepsze i najzdrowsze produkty.
Prowadzimy zajecia twórcze oraz sensoplastyczne.
Przyjmujemy dzieci z orzeczeniami o kształceniu specjalnym oraz opiniami o objeciu pomoca psychologiczno-pedagogiczna. W naszej placówce zatrudniona jest wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz specjaliści: terapeuta SI, logopeda, terapeuta pedagogiczny, psycholog, terapeuta ręki, neurologopeda. Zajecia specjalistyczne realizujemy na terenie placówki w nowo doposażonej sali. 
Zapraszamy 
 
 
 
 
+17
 
55
 
2 udostępnienia
 
Lubię to!
 
 
 
Komentarz
 
 
Udostępnij
 
 
« powrót

Dodaj nowy komentarz