{ opacity: 0.8; filter: gray; }

OGŁOSZENIA I ZAWIADOMIENIAUWAGA! UWAGA! Szanowni Państwo!

2019-04-06 07:35:00, komentarzy: 0

Strajk!!!!!

Przedszkole Publiczne w Łomnicy

Szanowni Państwo!

W związku z możliwością ogłoszenia w dniu 08.04.2019r. aż do odwołania strajku pracowników oświaty,

informuję, że od dnia 01.04.2019 w przedszkolu na tablicy ogłoszeń oraz na drzwiach do każdej sali znajduje się komunikat o przypuszczalnym odwołaniu zajęć od 08.04.2019 do odwołania.

Według informacji MEN strajk nie może stanowić przyczyny odwołania zajęć w przedszkolu oraz jego zamknięcia. Jednak w myśl przepisów prawa informuję, że nie będę w stanie zapewnić realizacji zajęć wychowawczo-dydaktycznych i opieki nad wszystkimi dziećmi, ponieważ, jako dyrektor- prawdopodobnie- będę jedynym nauczycielem świadczącym pracę w dniu ewentualnego strajku. Zwracam się z ogromną prośbą do rodziców mogących zapewnić w czasie strajku opiekę swoim dzieciom o nieprzyprowadzanie ich do przedszkola.

Informujemy, że przysługuje Państwu możliwość skorzystania z zasiłku opiekuńczego wynikającego z przepisów prawa.

Marta Gołdon
Dyrektor Przedszkola Publicznego w Łomnicy

« powrót

Dodaj nowy komentarz