{ opacity: 0.8; filter: gray; }

OGŁOSZENIA I ZAWIADOMIENIAWielki Konkurs Ekologiczny dla Przedszkoli

2015-11-21 15:00:41, komentarzy: 0

"Wielki Konkurs Ekologiczny dla Przedszkoli to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski. Hasło tegorocznej edycji konkursu to "Zrób to sam!". Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu "Zrób to sam" i być wykonane z niepotrzebnych rzeczy lub ich elementów, a także z materiałów plastycznych. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne i zależą tylko od pomysłowości twórców".

Zapraszamy na stronę internetową  www.buliba.pl 26 listopada od godz. 12.00, wszystkie zgłoszone prace ukażą się w Galerii. Szczegóły głosowania i terminy znajdują się na stronie organizatora. Nasza praca też się tam znajduje, a oryginał będzie można oglądać przed salą starszaków od wtorku 24.11.2015.

« powrót

Dodaj nowy komentarz