{ opacity: 0.8; filter: gray; }

OGŁOSZENIA I ZAWIADOMIENIAZDALNE NAUCZANIE W PRZEDSZKOLU.

2020-03-25 09:20:03, komentarzy: 0


Od poniedziałku 23.03.2020 r. na stronie fb przedszkola oraz Grupa Żabki Przedszkole Łomnicai zamieszczamy zadania dla dzieci do wykonania. Do zadań dołączone są zdjęcia, odnośniki do stron internetowych i portali pomocne w realizacji.
Takie same zadania zamieszczane są na stronie http://przedszkole-lomnica.pl/ zakładce "Dla Rodziców" na podstronie "Zabawy Biedronek" i "Zabawy Żabek. Korzystanie z nich nie jest obowiązkowe. Będzie nam miło jeśli podzielicie się w komentarzach efektami Waszej działalności.
Zadania uwzględniają możliwości dzieci, potrzeby i specyficzne trudności w nauce. Rodzic pracuje w domu z dzieckiem mając na uwadze jego samopoczucie, zainteresowania, wiek, czy dziecko ma ochotę na daną aktywność, a także czy dziecko wykazuje chęć wykonania danego zadania.
Zachęcamy do korzystania z naszych propozycji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na messenger lub mailowo przez stronę www.
Pozdrawiamy

« powrót

Dodaj nowy komentarz